O nás

Společnost Auto Kápl s.r.o. vznikla v roce 1993 a již v tomto roce se jí podařilo získat zastoupení značky Škoda pro český trh. Od té doby se firma dále vyvíjela, a o dva roky později se mohla pyšnit kvalitní a moderní lakovnou a karosářskou dílnou, která vznikla v těsné blízkosti samotného autosalonu. Díky špičkovým službám jsme se v roce 2000 stali nejlepším obchodníkem Škoda v České republice. To znamenalo pro naši společnost obrovskou motivaci v rozšiřování našich služeb, a proto byla v roce 2002 dokončena stavba čerpací stanice a v roce 2003 byla uvedena do provozu automatická myčka aut a otevřen autobazar.

Dosavadní rozvoj naší společnosti vyvrcholil v roce 2009, kdy byla dokončena stavba moderního servisního a prodejního komplexu, do jehož venkovních prostor byl přesunut rozsáhlý autobazar a prodej ročních a ojetých vozů v programu Škoda Plus.

Naše služby v oblasti servisu byly oceněny 2. místem Nejlepšího obchodníka v roce 2017. V oblasti prodeje nových vozů jsme se umístili na 1. místě za rok 2018 a 2019.

Velice rádi uvítáme nové zákazníky, kterým jde o skutečnou kvalitu a profesionální služby.

Těšíme se na Vaši návštěvu

Tým Auto Kápl s.r.o.