NABÍDKY ZALOŽENÉ NA AKTUÁLNÍ POLOZE

ŠKODA AUTO uvádí novou službu konektivity – nabídky řidičům založené na aktuální poloze auta.

VÝHODNÉ NABÍDKY SE OBJEVUJÍ VŠUDE

Řidiči vybraných modelů značky ŠKODA mohou prostřednictvím nového informačního systému získávat nabídky od našich partnerských společností odpovídající jeho potřebám a zároveň aktuální poloze vozu.

Služba se nově spouští v České republice a následně bude uvedena i na další trhy.

FUNKCIONALITA

Nabízená služba je založená na spolupráci s celou řadou našich partnerů. Vždy reflektuje aktuální pozici vozu a další faktory, jakými jsou například stav paliva v nádrži nebo počasí venku.

Infotainment tak v případě potřeby doplnění paliva zobrazí nejbližší partnerské čerpací stanice včetně individuálních akčních nabídek a slev. Na základě stejného principu budou řidiči vozů značky ŠKODA v budoucnu rovněž informováni o speciálních nabídkách supermarketů, hotelů, restaurací, myček aut a mnoha dalších našich partnerů.

SIMPLY CLEVER COMPANY

Pro naše řidiče chceme maximum, a tak jim neustále přinášíme chytré služby, které jim pomáhají usnadnit každodenní život a cestování. Tou se stává nyní i služba s výhodnými nabídkami na míru podle aktuální polohy vozu. Aby výhodné nabídky opravdu odpovídaly potřebám zákazníků, usilujeme o co nejširší jejich pestrost a lokálnost. Proto do programu neustále zahrnujeme nové a nové partnery.

 

 

 

 

PŘIPOJTE SE K MARKETPLACE OD ŠKODA AUTO

 

CO JE MARKETPLACE?

Marketplace od ŠKODA AUTO vám poskytuje přímé spojení s řidiči značky ŠKODA. Staňte se naším exkluzivním partnerem a nabídněte jim své služby přímo v jejich vozech i za jízdy. Třeba zrovna budou v blízkosti vaší provozovny, obchodu a zastaví kvůli vaší zajímavé nabídce na pohonné hmoty, ubytování, mytí auta, jídlo, kávu apod. Inspirujte řidiče akční slevou přes ŠKODA infotainment a dost možná si k vám předem naplánují svou cestu.

NA DOSAH RUKY

Vaše aktuální nabídky jsou atraktivně prezentovány na jednom místě, přímo na info panelu ve vozech vašich potenciálních zákazníků.

ZÁKAZNÍCI JEZDÍ VŠUDE

Oslovte zákazníky atraktivní nabídkou ve svém okolí nebo i na druhém konci republiky. Svou plánovanou trasu mohou obohatit o zastávku na vaší adrese.

JAK VÁM MŮŽE POMOCI MARKETPLACE?

Příležitost oslovit více než 70 000 nových zákazníků.

Vaše nabídky se zobrazí pouze zákazníkům v dané oblasti.

Vaše nabídky uvidí pouze ti zákazníci, pro které jsou relevantní.

Exkluzivní spojení se značkou ŠKODA.

KONTAKTUJTE NÁS A VSTUPTE DO MARKETPLACE

Náš tým je připravený vám poskytnout všechny detailní informace a vyřídit s vámi zapojení do systému výhod. Kontaktujte nás prosím a ozveme se vám již brzy zpět.

CHCI SE STÁT PARTNEREM