ŠKODA CONNECT

Představujeme on-line služby ŠKODA Connect, které vám umožní naplno prožít každý den! Zakoupením všech – nebo pouze některých – těchto balíčků služeb dáte vašemu vozu spoustu nových funkcí, včetně zábavy na cestách, péče vašeho vozu a vaší bezpečnosti. Prohlédněte si podrobně všechny funkce.

INFOTAINMENT ON-LINE

Služby Infotainment Online vám vždy pomohou dostat se bezpečně a pohodlně do cíle cesty. Jsou k dispozici pro systémy infotainmentu ŠKODA Amundsen a Columbus. Platnost licencí služeb se se musí pravidelně obnovovat.

CARE CONNECT: PROAKTIVNÍ SERVIS

Proaktivní servis je připraven vám pomoci řešit závady nebo jiné problémy související se stavem vašeho vozu. Vůz automaticky kontaktuje oblíbeného servisního partnera nebo přivolá pomoc v případě drobné nehody. Proactive Service je dostupný s většinou infotainment systému a může být prvkem základní výbavy, nebo výbavy na přání.

CARE CONNECT: VZDÁLENÝ PŘÍSTUP

Vzdálený přístup k vozu je zcela nový způsob kontrolování vašeho vozu díky propojení vozu a chytrého telefonu. Pomocí svého telefonu můžete vůz kontrolovat a zajistit si zasílání hlášení o stavu. Platnost služeb se pravidelně obnovuje. Služby Care Connect jsou kompatibilní s většinou systémů infotainmentu.

TÍSŇOVÉ VOLÁNÍ / eCall

Velmi důležitým bezpečnostním prvkem je tísňové volání (součást balíčku služby ŠKODA Connect – Care Connect) neboli eCall, jež je zdarma po celou dobu životnosti vozu.

PORTÁL ŠKODA CONNECT

Prostřednictvím portálu ŠKODA Connect můžete snadno ovládat své služby ŠKODA Connect.

Zjistit více

APLIKACE ŠKODA CONNECT

Díky aplikaci ŠKODA Connect můžete svůj vůz ŠKODA dálkově monitorovat a kontrolovat.

Zjistit více

DOSTUPNOST SLUŽEB ŠKODA CONNECT

Ověřte si dostupnost služeb ŠKODA Connect ve své zemi.

Zjistit více

Dcera má řidičák? Budťe v klidu.

Prodlužte si službu ŠKODA Connect a mějte svůj vůz neustále pod kontrolou

Zeptejte se na ŠKODA Connect

Nevíte si rady se ŠKODA Connect? Zeptejte se našich specialistů, kteří vám rádi zodpoví veškeré otázky od aktivace služeb až po jejich fungování. V našem videoshowroomu vám specialista během živého přenosu demonstruje a vysvětlí služby ŠKODA Connect, které vás zajímají. Nyní jen stačí zaslat požadavek s vašimi preferencemi kliknutím na tlačítko níže.

m27-connect-out